Оберіть категорію
Площа,м2
Тип компресора
Тип фреону
Скинути

Оптова пропозиція: інверторні кондиціонери

кращі рішення від бренду «Купер Хантер» (Cooper & Hunter)

Інверторні моделі коштують дорожче звичайних, але при цьому користуються не меншою популярністю. Все просто: це оптимальне рішення для створення оптимального мікроклімату в будинку, квартирі або офісі. Наприклад, купити побутовий кондиціонер оптом коштує хоча б тому, що ці вироби відрізняються безшумністю роботи, плавністю регулювання і економічністю. Ці вкладення на 100% виправдають себе.

Опт кондиціонерів від 3-х або 10-ти штук. Ціна уточнюється індивідуально.
Консультації та післягарантійне обслуговування.

Чому варто вибрати побутовий кондиціонер Cooper & Hunter?

Бренд «Купер Хантер» добре зарекомендував себе на українському ринку. Споживачі цінують його за надійність, високі експлуатаційні характеристики. Що ж стосується інверторних моделей, то вони відрізняються від інших тим, що повністю не вимикаються. Вони нагрівають або охолоджують повітря до заданого користувачем рівня і потім переходять в режим зниженої продуктивності. При цьому знижується кількість оборотів, а відповідно і рівень енергоспоживання. Кондиціонер просто підтримує комфортний мікроклімат.

З основних переваг інверторних моделей можна відзначити:

  • більш тривалий термін експлуатації, так як відсутня необхідність в постійному включенні / виключенні;
  • економне енергоспоживання, що, з огляду на вартість електроенергії - великий плюс;
  • швидке охолодження / нагрів повітря до заданої користувачем температури (приблизно в 2 рази швидше, ніж стандартні моделей);
  • широкий температурний діапазон. Сучасні інверторні моделі здатні працювати навіть при мінусовій температурі (до - 25 градусів, якщо говорити про інверторних кондиціонерах преміум-сегмента).

У продажу ви можете знайти інверторні кондиціонери з різним способом монтажу (настінні, канальні, касетні, напольно-стельові). Перш ніж здійснити вибір, проконсультуйтеся у професіоналів. Вони підкажуть, який варіант оптимальний в вашому випадку.