Оберіть категорію
Площа,м2
Тип компресора
Тип фреону
Скинути

Чи плануєте купити кондиціонер в Києві і очі розбігаються від пропозицій? Рекомендуємо звернути увагу на варіанти з Wi-fi. Так, вони коштують дорожче, але вартість цілком виправдана, і ми розповімо, чому.


Wi-fi сьогодні є в багатьох побутових пристроях: в мікрохвильових печах, холодильниках. Спліт-системи не стали винятком. Але багато людей до сих пір не розуміють, чи є сенс переплачувати, бо не впевнені, що варто платити більше за одну зайву функцію. Завдяки такому модулю можна ефективно управляти побутовою технікою.

Приклади ефективного використання кондиціонерів з Wi-fi

Оцінити користь установки кондиціонера з Wi-fi ви зможете в багатьох ситуаціях. Наведемо кілька прикладів:
• ви їдете із задушливого офісу додому, а там вже комфортна обстановка;
• ви вирушили в подорож, залишивши малюків із старими батьками. Хто забезпечить затишний мікроклімат? Якщо у вас є кондиціонер з WiFi, про це не доведеться переживати;
• у вас в заміському будинку встановлено кілька кондиціонерів? Шукати пульт для кожного, щоб включити? Чи не доведеться, можна просто використовувати телефон.
Безсумнівно, це зручно. Саме тому спостерігається зростання попиту на кондиціонер купер-хантер з Wi-fi.

Як реалізується управління кондиціонером за допомогою Wi-fi

Якщо ви розібралися, як як встановити кондиціонер, то і проблем з управлінням за допомогою модуля Wi-fi не виникне. Тут все просто:
• встановити додаток на мобільний пристрій (ви можете вибрати варіант конкретно для вашої моделі кондиціонера);
• підключити кондиціонер до роутера;
• подавати команди для управління пристроєм (запуск / управління пристроєм, зміна температурного режиму, вибір кута нахилу жалюзі та ін.).
Як об'єднати всі системи, можна детально почитати в мобільному додатку або ж в інструкції з експлуатації пристрою. Відзначимо, якщо для обслуговування кондиціонерів найкраще викликати фахівців, то з керуванням можна впоратися самостійно. Тут все просто, причому програмувати пристрій можна як на годину, день, кілька тижнів. І ще одна користь від пристроїв з Wi-fi - можливість оперативно з'ясувати причину поломки за кодом помилки.