Оберіть категорію
Площа,м2
Тип компресора
Тип фреону
Скинути

Ну ось декілька найбільш прийнятних варіант мульти-спліт системи, купив, а що потім робити? Як встановити кондиціонер самостійно?

Так, цей варіант має місце бути, але потрібно враховувати, що впоратися із завданням без досвіду, знань і професійного обладнання може бути складно. Якщо ви все ж мають намір спробувати зробити все своїми силами, потрібно бути готовим до багатоетапного виконання роботи. Запасіться терпінням і дотримуйтесь інструкції.
початок
В першу чергу слід вибрати місце для установки зовнішнього блоку. Зважайте на те, що оптимальний варіант - монтаж на даху. Безумовно, в приватному будинку це простіше зробити, ніж в квартирі. Однак якщо є можливість, це втрачати не варто. Це забезпечить доступ до монтажно-пускових робіт, а також подальшого обслуговування кондиціонеру. Якщо неможливо встановити зовнішній блок на даху, можна розглянути наступні варіанти:
• на фасадній частині;
• на балконі;
• на горищі;
• у підвалі.
До таких варіантів потрібно вдаватися в тих випадках, коли довжина фреонових труб більше допустимої і потрібно шукати альтернативи, як поставити кондиціонер з WiFi.
Другий етап
Не важливо, встановлюєте ви кондиціонер «Купер-Хантер» або будь-який інший, важливо грамотно вирішити питання про прокладання фреонопроводов і комунікацій. Найкраще, якщо вони будуть йти через пластикові блоки по фасаду будівлі. Відразу варто сказати, що рішення непросте з технічної точки зору. Саме тому можна прокласти дроти всередині будівлі, наприклад, через ліфтову шахту.
завершальна стадія
Тим, хто вже купив кондиціонер купити в Києві, не варто забувати про грамотному розміщенні внутрішніх блоків системи. Важливо передбачити простий доступ до приладів, щоб проводити ремонт і профілактику. Дуже добре підходить простір під навісною стелею.
При установці системи повітропроводів враховуйте звукову ізольованість, щоб потім не страждати від стороннього шуму. Наступний момент - підключення електричного обладнання мульти-спліт системи. Для цього можна вибрати основний електрощит, який найчастіше розміщується на сходовій клітці.
Як ви зрозуміли, нюансів при установці мульти-спліт системи вистачає. Справитися з завданням можна самостійно, але набагато простіше звернутися до професіоналів, які зроблять все грамотно і максимально швидко.