Оберіть категорію
Площа,м2
Тип компресора
Тип фреону
Скинути

«Що краще вибрати: кондиціонер або спліт-систему?» - це питання фактично щодня чують менеджери Аircondition. Саме тому ми вирішили підготувати роз'яснювальний матеріал і розставити всі крапки над «і».

Кондиціонер - це спліт-система, що складається з двох блоків (внутрішнього і зовнішнього). Для забезпечення оптимального мікроклімату в кожну кімнату потрібно встановлювати окремий кондиціонер. Однак є й інше рішення цього питання - установка мультиспліт-системи, в яку входить один зовнішній компресорно-конденсаторний блок і кілька внутрішніх.

Переваги і недоліки

Кондиціонер, або моноспліт-система, розрахований на охолодження/обігрів однієї кімнати, на велику площу його не вистачить, доведеться встановлювати кілька таких пристроїв. У цьому випадку кращим варіантом буде покупка спліт-системи, де розподіл холодоагенту відбувається на кілька внутрішніх блоків. Мінусом такого рішення є ускладнений монтаж, адже потрібно прокладати «трасу» і ускладнена схема управління режимами роботи компресора.

При кондиціонуванні двох кімнат вигідно встановити дві окремі спліт-системи, а ось для забезпечення комфортного мікроклімату трьох кімнат або більше варто задуматися про монтаж мультиспліту. Співробітники фірмового магазину Аircondition допоможуть з розрахунком і проєктуванням оптимального варіанту в конкретному випадку.

Якщо площа приміщення невелика, крім моноспліт-системи, можна вибрати віконний або мобільний кондиціонер, які складаються з одного блоку. З огляду на те, що тут компресор знаходяться в одному корпусі з іншими частинами пристрою, такі агрегати досить гучні (до 50 Дб). Спати з таким кондиціонером практично неможливо, на тиху роботу пристрою можете не розраховувати. У спліт-системи така проблема відсутня - компресор розташовується на вулиці, в зовнішньому блоці. Внутрішній блок може бути однією з наступних модифікацій:

  • настінний;
  • канальний;
  • колонний;
  • касетний.

Звертайтеся, допоможемо з вирішенням проблеми кондиціонування. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант виходячи з поставлених клієнтом вимог. Для великих приміщень найчастіше беруть колонні або касетні кондиціонери, а для побутових завдань - канальні або настінні.