Оберіть категорію
Площа,м2
Тип компресора
Тип фреону
Скинути

Для забезпечення комфортного мікроклімату в заміському будинку або котеджі важливо подбати про якісну систему кондиціонування.

Якщо площа велика, фірмовий магазин Аircondition рекомендує придивитися до центральних кондиціонерів. Для приватного будинку це обладнання підходить оптимально, адже в розрахунку на 1 квадратний метр вартість виходить на порядок нижче, ніж під час покупки декількох побутових кондиціонерів. Однак потрібно враховувати, що встановлення такої системи вимагає ретельного проєктування і проведення складних монтажних робіт. Виконання цього завдання потрібно довіряти тільки професіоналам!

Що таке центральний кондиціонер і як він працює?

Центральний кондиціонер є припливною вентиляційною установкою, яка має широку функціональність:

  • охолодження/нагрів;
  • зволоження;
  • знезараження і очищення.

Завдяки центральному кондиціонеру в приватному будинку цілий рік буде комфортна температура. Така система забезпечена теплообмінниками і установкою рекуперації. Один з теплообмінників призначений для нагріву повітря в холодну пору року (для цього використовується гаряча вода з центральної системи опалення), а другий - для охолодження за допомогою чилера. Крім того, джерелами охолодження і нагрівання можуть виступати електрика і фреон (все залежить від модифікації центрального кондиціонера).

Такі системи кондиціонування розташовують поза обслуговуваного приміщення. Наприклад, це може бути технічний поверх або підсобне приміщення. Завдяки такій установці відсутній шум в будинку, забезпечується належна звукоізоляція.

Багато споживачів віддають перевагу центральним кондиціонерам через зручності у використанні і високий ККД. Температуру в приміщеннях можна легко відрегулювати за бажанням користувача. Відзначимо, центральні системи кондиціонування встановлюють не тільки в котеджах, заміських будинках, на дачах, а й у торгових центрах, офісних будівлях, щоб створити комфорт за оптимального енергозбереження.

Звертайтеся, Аircondition подбає про проєктування системи центрального кондиціонування, виконання монтажних робіт, а також гарантійне/післягарантійне обслуговування.