Оберіть категорію
Площа,м2
Тип компресора
Тип фреону
Скинути

Встановити кілька окремих кондиціонерів або віддати перевагу мульти-спліт системі? Кожен приймає рішення самостійно, проте все більше людей схиляються до останнього варіанту.

Мульти-спліт система на 3 кімнати: особливості використання, переваги

Мульти-спліт система складається з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх. Для квартири або будинку площею 60-80 квадратів достатньо рішення з 2-3 внутрішніми блоками.

Особливості використання мульти-спліт системи

Вартість мульти-спліт системи кондиціонування повністю себе виправдовує. Установка особливо вигідна для багатокімнатних квартир, офісів, торгівельних центрів, приватних будинків, підприємств. Без цього доведеться монтувати безліч окремих кондиціонерів, що псує фасад будівлі і несе додаткові витрати. Під час монтажу мульти-спліт досить одного зовнішнього блоку. При цьому у всіх приміщеннях буде комфортний мікроклімат.

Купуючи мульти-спліт систему на 3 кімнати, ви можете підібрати внутрішні блоки виходячи з естетичних вимог, особливостей конструкції. Наприклад, якщо в одній з кімнат стельовий або настінний кондиціонер не підходить, можна вибрати підлоговий внутрішній блок.

В рамках мульти-спліт системи кондиціонування можна вибирати температурний режим для кожної кімнати індивідуально. В одній кімнаті кондиціонер може працювати на охолодження, а в двох інших - на обігрів. У більшості випадків для мульти-спліт системи використовуються агрегати з інверторними компресорами, що дозволяє зменшувати витрати електроенергії і регулювати потужність апарату.

Актуальність використання мульти-спліт системи

Мульти-спліт системи на 3 кімнати добре зарекомендували себе. Користувачі відзначають наступні переваги:

  • Зручне управління. Є можливість регулювати температурний режим в кожній окремій кімнаті.
  • Економічність. Витрати ресурсів будуть набагато нижче, ніж якщо встановлювати три окремих кондиціонера.
  • Можливість часткової або одночасної роботи внутрішніх блоків.
  • Прийнятна ціна. Купівля мульти-спліт системи на 3 кімнати, ніж покупка окремих кондиціонерів.

Під час вибору мульти-спліт системи кондиціонування бажано проконсультуватися у професіоналів, які допоможуть визначитися з оптимальним рішенням для забезпечення комфортного мікроклімату.