Оберіть категорію
Площа,м2
Тип компресора
Тип фреону
Скинути

Чи плануєте купити кондиціонер в Києві і очі розбігаються від пропозицій? Рекомендуємо звернути увагу на варіанти з Wi-fi. Так, вони коштують дорожче, але вартість цілком виправдана, і ми розповімо, чому.

Ну ось декілька найбільш прийнятних варіант мульти-спліт системи, купив, а що потім робити? Як встановити кондиціонер самостійно?

«Що краще вибрати: кондиціонер або спліт-систему?» - це питання фактично щодня чують менеджери Аircondition. Саме тому ми вирішили підготувати роз'яснювальний матеріал і розставити всі крапки над «і».

Для забезпечення комфортного мікроклімату в заміському будинку або котеджі важливо подбати про якісну систему кондиціонування.

Встановити кілька окремих кондиціонерів або віддати перевагу мульти-спліт системі? Кожен приймає рішення самостійно, проте все більше людей схиляються до останнього варіанту.

Будь-яка побутова техніка потребує технічної підтримки і правильному використанні, що дозволяє зберегти всі деталі в справному вигляді і продовжити «життя» і роботу апарату.

Практично у всіх моделях інверторних кондиціонерів Cooper & Hunter передбачена можливість управління зі смартфона.