Наші кондиціонери

Чому варто замовити у нас

Чому варто замовити у нас

Розробляємо проект размещения систем кондиціонування з урахуванням типу приміщення та его планування.
монтаж кондиціонерів

монтаж кондиціонерів

Встановлюємо кліматічне обладнання без помилок, чисто та швиденько.
вибір кондиціонера

вибір кондиціонера

Почистимо, замінимо фільтр, заправимо кондиціонер — зробимо все, що потрібно.
післягарантійне обслуговування

післягарантійне обслуговування

Не біда, якщо зламалось. Визначимо причину та усунемо недолік, щоб все працювало.

Фірмовий магазин кондиціонерів

Настінні інверторні кондиціонери відповідають актуальним запитам ринку на енергоефективне обладнання. Від спліт-систем постійної продуктивності їх відрізняє принцип роботи компресора. Завдяки плавному зміні оборотів, інверторні кондиціонери здатні підтримувати в приміщенні задану температуру з максимальною точністю і зниженим рівнем шуму.

Настінні інверторні спліт-системи вважаються більш економічними і надійними, ніж кондиціонери, які працюють з постійною потужністю компресора. Вони на 100% відповідають запитам сучасних споживачів до енергоефективного кліматичного обладнання.

Наша компанія пропонує широкий вибір різних моделей інверторних кондиціонерів таких виробників, як Cooper & Hunter, Lessar та Toshiba. У нас ви зможете знайти обладнання, яке підійде вам за співвідношенням ціна/якість і повністю влаштує за функціональними можливостями. Вивчайте електронний каталог і робіть вибір!

 

На нашому сайті ви зможете замовити за доступною вартістю мультиспліт-системи Cooper & Hunter, Lessar і Toshiba, які добре зарекомендували себе. Допоможемо з підбором ідеального варіанту. Звертайтеся для отримання безкоштовної консультації і обговорення деталей співпраці.

Неінверторние кондиціонери працюють за принципом on/off. Компресор включається, щоб охолодити повітря із заданими користувачем параметрів, а потім вимикаються. Щоб досягти необхідної температури, пристрій активізує роботу компресора на повну потужність. Однак багато сучасних виробників подбали, щоб забезпечувалася не тільки ефективність охолодження / обігріву повітря, але і збереглося низьке енергоспоживання. З моменту виходу спліт-систем постійної продуктивності на ринок попит на них не падає. Є безліч варіантів подібних кондиціонерів, які відрізняються за функціональними можливостями і площею обслуговування.

Переваги спліт-систем

Основна перевага кондиціонерів постійної продуктивності - прийнятна вартість. Плюс до того - такі спліт-системи C & H відрізняються гарною якістю зборки і великим функціоналом. Їх можна використовувати як в побуті, так і для комерційних потреб. З основних переваг також відзначимо:

  • швидке охолодження / нагрів повітря в приміщенні;
  • можливість установки зимових комплектів;
  • наявність системи самоочищення;
  • великий вибір моделей;
  • компактні розміри.

Якщо ви плануєте купити кондиціонер інверторного або неінверторних типу, ми готові проконсультувати вас з усіх питань. Звертайтеся в нашу компанію aircondition.in.ua!

Кондиціонери Cooper & Hunter, Toshiba

Мульти спліт системи.

Наша місія - це правильний підбір, доставка та монтаж кондиціонерів Купер Хантер, Тошиба. Звертаючись до нас, Ви отримуєте повний набір послуг від продажу до установки і подальшого гарантійного і післягарантійного обслуговування. Купуючи техніку у нас, Ви купуєте в надійного партнера, відповідального за якісну і довговічну роботу кондиціонерів придбаних і змонтованих нашою компанією. У нас Ви завжди отримаєте професійну консультацію і повну технічну підтримку. Співпрацюємо з юридичними і фізичними особами, працюємо з ПДВ, зручні форми оплати. Швидка доставка по Києву і області, відправляємо кондиціонери C & H в будь-який регіон України.

Всі товари, пропоновані фірмовим магазином, мають сертифікати і підлягають гарантійному обслуговуванню в офіційному сервісному центрі.